W tym tygodniu obchodziliśmy Dzień Dinozaura. Dzisiaj bibliotekę w Wilkowyi odwiedzili uczniowie klasy II z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. »

Dzisiaj w bibliotece w Wilkowyi dinozaury obchodziły swoje święto. Z tej okazji zaproszono grupę 6-latków z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni na lekcję biblioteczną. Spotkanie rozpoczęło się od czytania książek o przygodach dinozaurów. »

Kolejne spotkanie Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi wypadło dzień przed Tłustym Czwartkiem. »

Dzisiaj w bibliotece w Wilkowyi uczniowie klasy II z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni mieli spotkanie z przedstawicielkami Zakładu Gospodarki Odpadami. »

W ramach współpracy ze szkołą w piątek w bibliotece w Wilkowyi zostały zorganizowane zajęcia z dziećmi z półkolonii szkolnych. »

Klub Seniorek działający w bibliotece w Wilkowyi rozpoczął 2020 rok zabawowo. Panie, przy grach planszowych, ćwiczyły pamięć i zręczność. »

Biblioteka w Wilkowyi włączyła się w obchody Dnia Patrona Zespołu Szkół Zaradni Odważni Oryginalni. Drugoklasiści uczcili pamięć Powstańców Wielkopolskich, wykonując na warsztatach plastycznych biało-czerwone rozetki. »

We wtorek bibliotekę w Wilkowyi odwiedzili uczniowie kl. II z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. Wysłuchali oni legendy "Bohaterskie kozy z Wilkowyi", którą napisali i zilustrowali ich koledzy i koleżanki z klasy III. »

Już niedługo obchodzić będziemy Dzień Babci i Dziadka, dlatego też w bibliotece w Wilkowyi grupa 5-latków z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni wysłuchała historii pewnego wnuczka – Maksa. »

W czwartek bibliotekarka z Filii w Wilkowyi zapoznała uczniów klas I-III z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Łuszczanowie z książką Joanny Jodełki "Jarocin dla dzieci. Gra spacerowa". »