Pomarańczowy rowerowy weekend z biblioteką

Pomarańczowy rowerowy weekend z bibliotekąRajd rowerowy inny niż zwykle - ze względu na pandemię w tym roku zaproponowaliśmy Wam dwa rowerowe dni 20 i 21 czerwca (sobota i niedziela) - jedziesz jak chcesz, z kim chcesz, bez zapisów.

Czekaliśmy na Was w 4 punktach bibliotecznych z zadaniami i pieczątkami: w Bibliotece Głównej w Pałacu Radolińskich gdzie czekały zadania ruchowe, zagadki literackie i rebusy, w Bibliotece w Cielczy trzeba było wykazać się czarodziejskim usposbieniem i wypić eliksir, w Bibliotece w Mieszkowie należało wykonać samolot z papieru według specjalnej instrukcji a w Bibliotece w Wilkowyi trzeba było z zapałek ułożyć wylosowany wzór.

Osoby, które zdobędą komplet pieczątek wezmą udział w losowaniu nagród. Losowanie odbędzie się we wtorek 23 czerwca. Będziemy je transmitować na żywo.