Podróże małe i duże - Paryż

Podróże małe i duże - ParyżPod takim hasłem odbyły się zajęcia w świetlicy z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. By wprowadzić dzieci w tematykę zajęć na początek wysłuchały opowieści pt. "Wieża Eiffla w Paryżu - Jadwiga Przygoda I Franciszek Wszędobylski odkrywają stolice Europy" z serii Geografia dla najmłodszych.

W dalszej części dzieci poznały główne atrakcje, zabytki i ciekawostki o Paryżu, rozwiązywały test, a na zakończenie wyklejały na kartkach wieżę Eiffla z papierowych słomek.

Zajęcia odbyły się również w ramach ukraińskiego projektu „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni" który jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.