Biblioteka

Ostatni poniedziałek listopada przyciągnął do Filii nr 2 sporą grupę uczniów. »

Dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Siedleminie brały udział w zabawie andrzejkowej która odbyła się w Oddziale dla Dzieci w Jarocinie. »

Ten amulet wywodzący się z kultury niektórych plemion Indian z Ameryki Północnej był tematem spotkania Twórcze spotkania z książką. »

Mała ale za to bardzo aktywna grupa seniorów uczestniczyła w debacie społecznej zorganizowanej przez Komendę Powiatową Policji nt. bezpieczeństwa seniorów. »

Specjaliści zapoznali zebranych ze stanem prac nad inwentaryzacją parku, które są niezbędne aby rozpocząć przygotowania do napisania wniosku o rewitalizację kompleksu parkowego w Jarocinie. »

"W ludziach widzę przyjaciela" tak mówiła o sobie Pani Krystyna Henczel w czasie spotkania autorskiego w filii w Mieszkowie. »

"Kiedyś wisiały u naszych dziadków w kuchniach. Teraz ich już prawie nie spotykamy. Warto jednak o nich pamiętać" - tak mówiła Magdalena Wieczorek, autorka projektu i książeczki pod tym tytułem wydanej przez Samorządową Bibliotekę Publiczną w Kępnie »

Powrót na górę