Niestety było to już ostatnie spotkanie z cyklu Podróżniczy regał na nudę. Tym razem wyruszyliśmy w podróż na wschód! »

Przedostatni podróżniczy weekend poświęcony był polskim górom Tatrom i Beskidom. »

Nasz gość Gordon Wilson przeszedł 1500 km w 80 dni z Leeds do Poznania, by zebrać pieniądze dla ofiar kataklizmów na całym świecie. »

Na początek coś dla najmłodszych czyli warsztaty z Olą Dzik, a potem spotkanie o Wielkim Szlaku Himalajskim z Bartoszem Malinowskim, a na deser koncert zespołu Nivel i projekcja filmu o wyprawie na największą górę świata. »

Tym razem za sprawą Etno Warsztaty : Warsztaty Podróżnicze i Etnograficzne dla dzieci oraz spotkaniu z Robert Maciąg odwiedziliśmy INDIE! »

I kolejny podróżniczy weekend za nami. I znowu było intensywnie zarówno jeśli chodzi o ilość wydarzeń jak i wywołanych wrażeń, emocji i...zapachów i aromatów. »

Tradycją już jest, że grupy z półkolonii odwiedzają w wakacje bibliotekę, żeby wziąć udział w różnych zabawach. W poniedziałkowe południe zawitały do nas, wraz z opiekunkami, dzieci z Roszkowa. Tym razem bawiliśmy się z legendami. »

Za nami pierwszy wakacyjny weekend i pierwsze wydarzenia w ramach projektu Podróżniczy regał na nudę, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Nardowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin. »