W Oddziale dla Dzieci trwają wakacyjne zajęcia z kropką i kreską. Jak widać można się w prosty sposób nieźle bawić! »

Kolejne wakacyjne zajęcia dla dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni zorganizowane przez bibliotekę w Wilkowyi. W czwartek przedszkolaki poznały faunę i florę Egiptu. »

Powoli wracamy do zajęć w bibliotece - w Kamienicy Kultury nareszcie podwórko tętni dziecięcym śmiechem - wszystko za sprawą wakacyjnych zabaw podwórkowych. »

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Marcinek" w Jarocinie wzięły udział w wakacyjnych zajęcia na polanie. »

Kolejne spotkanie z książką w bibliotece w Wilkowyi. Dzisiaj dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni wysłuchały książeczki pt. "Maks buduje statek piratów". »

W tym tygodniu dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi mówiły o dinozaurach. Wykonały dużego diplodoka z papieru. »

Piątkowe wakacyjne spotkanie dzieci same zainicjowały grupowymi zabawami. Mając na uwadze oswajanie robocików Scottie, poznaliśmy historię "Lwa w Paryżu”, która w pięknie ilustrowanym teatrzyku kamishibai wyczuliła nas uczucia innych, obcych, poszukujących. »

Filię w Wilkowyi odwiedziły dzisiaj dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. Z racji tego, że w lipcu obchodzony jest Światowy Dzień Psa przedszkolaki wysłuchały opowiadania "Psiaczek Wędrowniczek" i o piesku, który uczył się liczyć. Następnie wykonały szczeniaczki z papierowych rolek. »