Biblioteka

Zajęcia wakacyjne w witaszyckiej bibliotece właśnie dobiegły końca. Dziewczyny odgadywały, która kość zaginęła, oczywiście nie ze szkieletu tylko z gry Story Cube’s. »

W Bibliotece Głównej dzieci usłyszały historię o przygodach Ariola, jednego z bohaterów komiksu, później same stworzyły własny komiks i historyjkę. Na dzieci czekała również dobra zabawa i słodka niespodzianka. »

W Oddziale dla Dzieci oprócz książek o słoniach przygotowano dla czytelników i użytkowników kolorowanki, zagadki i elementy, które można zabrać do domu i wykonać słonia. »

Po wysłuchaniu bajki "Opowiem Ci mamo skąd się bierze miód" dzieci - pszczółki "zbierały nektar" i zanosiły do ula, a psotne misie podbierały smakołyk. »

Z okazji Wielkiego Dnia Pszczół dzieci z przedszkola w Mieszkowie miały okazję poznać kilka ciekawostek o tych pracowitych stworzeniach. »

W Oddziale dla Dzieci trwają wakacyjne zajęcia z kropką i kreską. Jak widać można się w prosty sposób nieźle bawić! »

Kolejne wakacyjne zajęcia dla dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni zorganizowane przez bibliotekę w Wilkowyi. W czwartek przedszkolaki poznały faunę i florę Egiptu. »

Powoli wracamy do zajęć w bibliotece - w Kamienicy Kultury nareszcie podwórko tętni dziecięcym śmiechem - wszystko za sprawą wakacyjnych zabaw podwórkowych. »

Powrót na górę