Dzisiaj Oddział dla dzieci odwiedziły dzieci z półkolonii ze Szkoły Społecznej z Jarocina.
Przygotowano dla nich kodowanie na macie edukacyjnej. Za pomocą scratcha juniora dzieci wykonały wakacyjne animacje.
»

Do biblioteki zawitały dzieci z półkolonii z Jarocin Sport, któe wysłuchały opowiadania „Dołek” i zapoznały się z księgozbiorem biblioteki dziecięcej. »

Pod takim hasłem upłynęły zajęcia wakacyjne w bibliotece w Witaszycach. Pierwszego dnia dzieci zapoznały się z książką pt. „Uratuj Ziemię! Jak możemy pomóc Ziemi?”. »

Woda to skarb, niezbędny do życia. My możemy odkręcić kran, z którego popłynie woda. Jednak nie każdy ma tyle szczęścia. W czasie lektury książki o przygodach Fenka, przekonały się o tym dzieci z przedszkola w Mieszkowie. »