W niedzielę, 26 lutego obchodzony był Dzień Dinozaura. Następnego dnia dzieci z miejscowego przedszkola odwiedziły naszą bibliotekę. »

Z okazji Dnia Dinozaura w Filii w Wilkowyi odbyła się lekcja biblioteczna dla grupy zerowej. »

Zaproszone dzieci uczestniczyły w kociej lekcji - mnóstwo informacji o kotach przecież znajduje się w książkach! »

Kolejni uczniowie, tym razem czwartoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 2, poznawali ciekawostki dotyczące historii Jarocina. »

Klasa pierwsza SP w Cielczy po raz pierwszy odwiedziła bibliotekę. Dzieci chciały się dowiedzieć wielu rzeczy: jak wygląda biblioteka, czy są tu kolorowe książeczki dla dzieci, jak można zapisać się do biblioteki i kto właściwie wymyślił książki. »