Akcja #TataTeżCzyta dotarła także do Mieszkowa. Tym razem gościem był Antoni Grzybek, tata bibliotekarki. Przeczytał on dzieciom książkę „Pszczelarz Józek” oraz opowiedział o swoim pszczelim hobby. »

Dziś tatowe czytanie w filii w Cielczy. Roman Przybylski, dyrektor Szkoły Podstawowej w Cielczy czytał swoim przyszłym uczniom - słuchaczami były dzieci z zerówki z Niepublicznego Przedszkola "Tęcza". »

O tym, że warto czytać dzieciom bajki, wiadomo nie od dziś. Jednak najczęściej robią to mamy, a w akcji "Tata Też Czyta" chodzi o to, żeby do takiego spędzania czasu namówić też tatusiów. Dlatego wszystkie nasze biblioteki, biorą udział w tej akcji. »

Dzisiaj w bibliotece w Golinie odbyło się spotkanie, które wspiera akcję Fundacja Powszechnego Czytania #TataTeżCzyta. Akcja ma na celu zachęcić tatusiów do czytania. »

Filię nr 2 odwiedził dziś wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego pan Łukasz Mrowicki, który czytał dzieciom z Niepublicznego Przedszkola "Poziomka" w Jarocinie. »

Krzysztof Pelec, tata, który jest zawodowym żołnierzem, harcerzem i strażakiem czytał dziś rozdział książki "TOPR. Tatrzańska przygoda Zosi i Franka" Beaty Sabały-Zielińskiej. »

Zbliżają się wakacje i z tej okazji bibliotekę w Witaszycach odwiedziła najmłodsza grupa przedszkolaków pod opieką pani Marzeny Zawisły. »

Już niedługo lato i wakacje, dlatego to było tematem spotkania w bibliotece w Wilkowyi 4-latków z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. Zajęcia rozpoczęły się od głośnego czytania opowieści o pszczółce Gai i poszanowaniu przyrody. »

Na urodzinach u naszego książkowego bohatera Myszonka gościły dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Tęcza" Radlin-Cielcza - oddział Żabki. »

Wyprawę do biblioteki miały dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Tęcza” z Radlina. Zajęcia rozpoczęto od wspólnego czytania książki Caspar Salmon „Jak policzyć do jednego” i liczenia wyłącznie do jednego. »