Dyskusyjny Klub Książki już po wakacjach. Przerwa była ale nie od książek. Jakie książki czytaliśmy? »

Seniorzy wraz z kilkoma wnukami udali się do wrocławskiego zoo »

Sześć uczennic z Gimnazjum nr 3 należących do Dyskusyjnego Klubu Książki w filii nr 2 wyjechało do Poznania na spotkanie z opowiadaczami i znawcami przyrody dr. Andrzejem Kruszewiczem i dr. Tomaszem Samojlikiem. »

Muzyka jest jak puzzle – składa się z wielu elementów i trzeba dobrze ją ułożyć, żeby zabrzmiała. Kto słucha radiowych Top List sam wie, że czasem udaje się to lepiej, a czasem... nie udaje się wcale. »

Rockowe symbole na torbach na zakupy? Oczywiście, że tak - tylko dzięki bibliotecznemu regałowi na nudę »

Opowieść o naturalnej potrzebie ruchu, niemożności powstrzymania się od wiercenia i podrygiwania. »