Na Spotkaniu z Bajeczką dzieci z Przedszkola Poziomka wysłuchały „Legendy o rogalach Świętomarcińskich” Elizy Piotrowskiej. »

W filii nr 1 rozegrała się niezwykła bitwa morska. Uczniowie kl. VI SP nr 2 w Jarocinie wcielili się w piratów i zdobywali wiedzę o regionie podczas zajęć zorganizowanych na zasadzie gry w statki. »

To tytuł projektu realziowane przez Szkołę Podstawową nr 2 Jarocinie, a do którego została zaproszona nasza biblioteka - filia nr 3 w Jarocinie »

Pierwsze powakacyjne Spotkanie z lekturą w Filii nr 2 dotyczyło książki I. Jurgielewiczowej "Ten obcy". »

Na kolejnych zajęciach rękodzielniczych nasz epanie zaproponowały wykorzystyanie papierowych toreb - jako opakowania na prezent »