Od kilku lat, w związku z listopadowym Świętem Pluszowego Misia, tradycją biblioteki w Cielczy stało się czytanie przez cały tydzień obszernych fragmentów książki "Kubuś Puchatek". »

Czy kowaliki lubią słonecznik? Jak zabezpieczyć karmnik przed drapieżnikami? Odpowiedź na te i inne pytania poznały dzieci z klasy III w czasie spotkania na temat dokarmiania ptaków w bibliotece w Mieszkowie. »

Zajęcia rękodzielnicze zakończyły się efektem bombowym - seniorki z grupy rękodzieła skończyły swoje bombki »

Kultura czytania zależy od kultury kraju. Kultura wymaga skupienia, aktywności i trzeba o nią dbać - to słowa Barbary Kosmowskiej skierowane do jarocińskiej młodzieży podczas spotkania »

W filii nr 2, nr 3 oraz w Cielczy można było poznać przyszłość - andrzejkowe szaleństwo wróżb przygotowały panie bibliotekarki »

Książka "Złodziejka książek" Markusa Zusaka była tematem spotkania Młodzieżowego
Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbyło się w 29 listopada 2016 roku w filii nr 2.
»