Spotkanie Zuzą Chmielewską było okazją do poznania ciekawej i
bogatej kultury Malezji.
»

Piąta rocznica istnienia Klubu E-Senior była okazją dodania naszemu comiesięcznemu spotkaniu szczególnej oprawy. Były balony, słodkości, tworzenie filmiku za pomocą aplikacji IMovie i ozdabianie zdjęć w aplikacji Pstryk Komiks na tablecie. »

Grudniowe czytania w przedszkolach w Cielczy i Radlinie przeniosły nas na daleką północ do krainy Św. Mikołaja. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną o tym, jak wygląda Laponia i koło podbiegunowe. »

Przedszkolaki w Bibliotece w Wilkowyi wysłychały świątecznej opowieści o elfach »

Już w przyszłym tygodniu Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji odbyły się zajęcia tworzenia stroików na świąteczny stół. »

W filii nr 2 odbyły się kolejne zajęcia z cyklu Mikołajkowe Czytanie. W tym roku gościli u nas uczniowie ZS Nr 3 w Jarocinie z klas III szkoły podstawowej. »

Tematem grudniowego spotkania Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki był motyw Świąt Bożego Narodzenia. »