Wystawa "Ptaki" już otwarta. Izabela i Romuald Stefaniak opowiedzieli o swojej pasji fotografowania przyrody. »

Kolejne Gadu-Gadu polsko-ukraińskie za nami. Tym razem odwiedziliśmy Muzeum Adama Mickiewicza w Śmiełowie. »

Seria „Czytam sobie”, to książeczki przyjazne dzieciom, ułatwiające naukę czytania, dostosowane poziomem do możliwości małego czytelnika. »

Na tarasie naszej Kamienicy odbyły się fantastyczne warsztaty z book foldingu oraz szycia zakładek. Materiał nietypowy: stare, zniszczone i zaczytane książki, dzięki nowemu przeznaczeniu zyskały drugie życie! »

W ramach projektu "Podróże z wyobraźnią" rozpoczęłyśmy cykl wyjazdowy. Tym razem odwiedziłyśmy dzieci ze szkół w Siedleminie i Roszkowie. »

Tradycyjnie na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki w czerwcu gościły na stole truskawki, a oprócz nich książka Mariana Leky „Sen o okapi”. »