26 lutego obchodzimy Dzień Dinozaura, więc głośne czytania w pięciu oddziałach przedszkolnych w Cielczy i Radlinie dotyczyło właśnie tych ciekawych choć wymarłych zwierząt. »

Co się dzieje ze śniegowymi bałwankami kiedy znikają z naszego podwórka albo ogrodu?
Topnieją? Wcale nie! Otóż przenoszą się one do tajemniczej Krainy Śnieżnych Bałwanków.
»

Biblioteka w Cielczy w pierwszym tygodniu ferii zaprosiła dzieci do udziału w planszówkowych rozgrywkach. Asortyment gier proponowanych przez filię znacznie się powiększył, więc było sporo chętnych do wypróbowania nowości. »

Pierwszymi gośćmi w nowym roku w bibliotece w Cielczy byli uczniowie klasy III, którzy z niecierpliwością czekali na spotkanie z Landrynką, Precelkiem, Karmelkiem i Cukierkiem. »

Wielkimi krokami zbliżają się w naszym województwie ferie zimowe - oczywiście w naszych bibliotekach przygotowano zajęcia. »