Biblioteka

Członkowie PTTK Oddział Ziemi Średzkiej w Środzie Wielkopolskiej, wyruszając na wyprawę śladami powstańców wielkopolskich, na swej trasie odwiedzili Mieszków. »

Kolejni legendoczytacze ruszyli na szlak. Uczniowie klasy 4 i 7 Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bachorzewie korzystając z aplikacji "Legendoczytacze na szlaku" poznawali treść czterech legend z terenu Ziemi Jarocińskiej. »

Każda pogoda jest dobra na spacer, zwłaszcza wirtualny. 1 lutego ciekawostki związane z naszym miastem poznawały "Krasnoludki" z Niepublicznego Przedszkola "Marcinek" w Jarocinie. »

Dzisiaj odwiedziły nas dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2. Zabraliśmy ich na wirtualny spacer z Myszką Ratuszanką. »

Niesamowita lekcja biblioteczna miała miejsce w Bibliotece w Wilkowyi. Uczniowie klasy III i I tamtejszej szkoły podstawowej zostali zaproszeni do tropienia duchów w lokalnych legendach. »

Kolejni legendoczytacze ruszyli na szlak. Uczniowie klasy 5 i 6 Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bachorzewie korzystali z aplikacji "Legendoczytacze na szlaku". »

Dzieci z klasy III a wysłuchały krótkiej pogadanki na temat odzyskania niepodległości przez Polskę. Celem spotkania było poszerzenie wiedzy na temat własnej ojczyzny. »

Powrót na górę