Mali reporterzy w Wilkowyi

Mali reporterzy w WilkowyiKolejne warsztaty z projektu "Legendoczytacze na szlaku", tym razem reporterskie, odbyły się w środę w bibliotece w Wilkowyi. Dziewczynki z Niepublicznej Szkoły Zaradni Odważni Oryginalni miały profesjonalną lekcję fotografii, którą prowadziła Ula Ziober ze Stowarzyszenia Zielona Grupa w Poznaniu.

Uczestniczki dowiedziały się jakie są rodzaje aparatów i jak długo trwało dawniej wykonanie jednego zdjęcia. Na zakończenie warsztatów dziewczynki same zrobiły w terenie fotograficzny reportaż do legendy o Wilkowyi.

Spotkanie w ramach projektu  „Legendoczytacze na szlaku" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.