Fotoreportaż z czarownicą w tle

Fotoreportaż z czarownicą w tleNa warsztatach reporterskich z wykorzystaniem fotografii, zgromadziły się chętne uczestniczki w filii w Cielczy. Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku", a prowadziła je pani Urszula Ziober ze Stowarzyszenia Zielona Grupa w Poznaniu.

Dziewczyny poznały historię aparatów fotograficznych i pierwszych zdjęć, oraz obejrzały niektóre modele i akcesoria używane przez dawnych fotografów. Na podstawie planów reporterskich próbowały stworzyć własny fotoreportaż do legendy związanej z czarownicami. Najciekawsze zdjęcia zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie.

Wydarzenie zrealizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz przez Gminę Jarocin.