Z okazji Międzynarodowego Dnia Kubusia Puchatka w przedszkolu odbyły się spotkania z czterema grupami dzieci. Przedszkolaki wysłuchały bajeczki "Dobre maniery Kubusia Puchatka". »

Z okazji zbliżającego się święta babci i dziadka, do filii nr 2 zostały zaproszone dzieci z przedszkola Poziomka. »

Aktor teatralny i filmowy, którego głos często słychać w licznych audiobookach, czytał w jarocińskim Pałacu Radolińskich fragmenty przygód wojaka Szwejka. »

W dniu 15 grudnia Bibliotekę w Golinie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola. Przedszkolaki wysłuchały książkę N. Berkane "Marysia i Boże Narodzenie". »

Na przedświąteczne spotkanie do biblioteki w filii nr 2 zostały zaproszone dzieci z przedszkola Poziomka, które po wysłuchaniu Bajki "Choinka Pana Borsuka" ruszyły na poszukiwanie magicznej gwiazdki. »

Dzisiaj Filię w Wilkowyi odwiedziły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Wilkowyi. Pani bibliotekarka przeczytała im książeczkę pt. "Gwiazdka małego elfa". »

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Jaś i Małgosia" uczestniczyły w Świątecznym Spotkaniu z Bajeczką. »

Maluchy z przedszkola "Jaś i Małgosia" w poniedziałkowy poranek przybyły do biblioteki w parku. Wysłuchały bajki pt."Wielka wyprawa Świętego Mikołaja". »