Biblioteka

Biblioteka pod Ratuszem, odwiedzinami przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola Marcinek w Jarocinie, rozpoczęła cykl adwentowych czytań. »

27 listopada br. filię w Golinie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie. Jak co roku przyszły n Święto Misia,które przypada w listopadzie. »

Dzień Postaci z Bajek stał się znakomitą okazją do spotkania z grupą "Pszczółek" z przedszkola w Mieszkowie. Dzieci opowiadały o swoich ulubionych bohaterach z książek i kreskówek oraz obejrzały kilka książek z biblioteki, odgadując jakie postacie są na okładkach. »

W filii bibliotecznej w Cielczy oraz w szkole uczniowie obchodzili dziś Światowy Dzień Pluszowego Misia. »

W poniedziałek 5-latki z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi świętowały w bibliotece Światowy Dzień Pluszowego Misia. Wszyscy przyszli ze swoimi pluszakami. Na początku dzieci dowiedziały się skąd wzięło się to święto oraz poznały postaci niektórych bajkowych misiów. »

Dzień Pluszowego Misia świętowaliśmy z sześciolatkami z Niepublicznego Przedszkola "Poziomka". Dzieci poznały historię najpopularniejszego pluszaka Kubusia Puchatka. »

Książeczki, w których bohaterami są misie, miały okazję obejrzeć dzieci z przedszkola "Tęcza" w Cielczy i w Radlinie. »

Dzieci z Przedszkola w Woli Książęcej podczas zajęć w naszej bibliotece dowiedziały się wielu ciekawych faktów dotyczących odzyskania przez Polskę niepodległości. »

7 listopada odwiedziła nas grupa najmłodszych dzieci z Niepublicznego Przedszkola Poziomka. Maluchy po wysłuchaniu legendy o Lechu, Czechu i Rusie wykonały papierowe orzełki. »

25 października obchodzony był Dzień Kundelka. Z tej okazji uczniowie klasy Ib odwiedzili naszą bibliotekę. Po powitaniu i rozwiązaniu zagadki, uważnie wysłuchali opowiadania o dzielnym piesku Tobi. »

Powrót na górę