W filii nr 2, nr 3 oraz w Cielczy można było poznać przyszłość - andrzejkowe szaleństwo wróżb przygotowały panie bibliotekarki »

Książka "Złodziejka książek" Markusa Zusaka była tematem spotkania Młodzieżowego
Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbyło się w 29 listopada 2016 roku w filii nr 2.
»

Oddział 0 z Zespołu Szkół nr 3 w Jarocinie gościł w Filii nr 2 na zajęciach zokazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. »

W poniedziałkowe popołudnie w Filii nr 2 odbyły się warsztaty z papierowej wikliny, które prowadziła bibliotekarka Joanna Jarecka. »

Na Spotkaniu z Bajeczką dzieci z Przedszkola Poziomka wysłuchały „Legendy o rogalach Świętomarcińskich” Elizy Piotrowskiej. »