Na kolejnym spotkaniu podczas ferii w Filii nr 2, dzieci brały udział w grze literacko - ruchowej, stworzonej przez bibliotekarki. »

Podczas ferii zimowych w filii nr 2 w Jarocinie królowały gry planszowe. »

Na kolejnym spotkaniu podczas ferii, pracownice filii nr 2 wraz z uczestnikami gościli w Niepublicznym Przedszkolu Poziomka w Jarocinie. »

Niezwykle wzruszająca książka była tematem rozmowy na styczniowym spotkaniu MDKK
w filii nr 2.
»

Na pierwsze w tym roku spotkanie integracyjne mieszkańców Filia nr 2 oraz Stowarzyszenie Edukacyjne "Trójka" zaprosiły Natalię Piślewską. »

Od grudnia biblioteka udostępniła platformę do nauki języków obcych we wszystkich swoich placówkach. Do wyboru jest aż pięć języków: angielski (w tym angielski biznesowy), niemiecki, francuski, hiszpańskiego i włoski. Każdy użytkownik może uzyskać bezpłatny dostęp do
e-learningowych kursów przeznaczonych dla dorosłych, a także dla dzieci od 10 roku życia.
»

W filii nr 2 odbyły się kolejne zajęcia z cyklu Mikołajkowe Czytanie. W tym roku gościli u nas uczniowie ZS Nr 3 w Jarocinie z klas III szkoły podstawowej. »

Tematem grudniowego spotkania Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki był motyw Świąt Bożego Narodzenia. »

Przedszkolacy na Świątecznym Spotkaniu z Bajeczką otrzymali list od Świętego Mikołaja, który musieli odnaleźć w bibliotece. Święty Mikołaj zachęcał w nim do wesołej zabawy. »