Podczas marcowego "Spotkania z Bajeczką" dzieci z przedszkola Poziomka wysłuchały historyjki Reginy Gruchalskiej pt. "Kwiatowa łąka". »

Tradycyjnie już Filia nr 2 wraz ze Stowarzyszeniem Edukacyjnym "Trójka" i Zespołem Szkoł nr 3 w Jarocinie zaproponowali warsztaty dla mieszkańców - tym razem wokół Wielkanocy. »

"Bruno. Chłopiec, który nauczył się latać" opowieść Nadii Terranovy, na spotkaniu MDKK w Filii nr 2 »

Uczniowie klasy pierwszej przeszli test na czytelników biblioteki publicznej. »

Uczestnicy podczas spotkania wysłuchali wierszy Wandy Chotomskiej "Dwanaście miesięcy" oraz przyswajali sobie miesiące, wyrzucając kostkami liczbę oczek gdzie po przeliczeniu podawali jaki to miesiąc. »

Na kolejnym spotkaniu zorganizowanym przez filię nr 2 oraz Stowarzyszenie Edukacyjne "Trójka" mieszkańcy, pod okiem pani Natalii Piślewskiej, wykonywali kwiaty na każdą okazję. »