Z okazji Dnia Książki i praw autorskich filię nr 2 odwiedzili poziomkowi przedszkolacy. »

Kolejne Spotkanie z lekturą w filii nr 2 dotyczyło książki "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego. »

Podczas marcowego spotkania klubu rozmawialiśmy o książce Bożeny Żak-Cyran pod tytułem "Jedz i żyj zgodnie z porami roku. Kuchnia roślinna według Pięciu Przemian". »

Dzieci z przedszkola Poziomka na Wielkanocnym Spotkaniu z Bajeczką opowiadały jak metodą
wykonują pisanki, które wkładają do świątecznego koszyczka.
»

Kto nie był, niech żałuje! Piękne kartki wielkanocne wykonane metodą scrapbookingu powstały na spotkaniu integracyjnym mieszkańców Ciświcy i Ługów w filii nr 2. »

W ramach Tygodnia z Internetem 12 marca 2016 r. w filii nr 2 odbyły się międzypokoleniowe zajęcia dotyczące tworzenia drzewa genealogicznego w serwisie myheritage.pl. »

Uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół nr 3 w Jarocinie zostali uroczyście pasowani na czytelników biblioteki publicznej i szkolnej. Pasowanie odbyło się w dwóch bibliotekach: publicznej i szkolnej. »