Dnia 26 października uczniowie z klasy III a Szkoły Podstawowej nr 3 w Jarocinie, zamienili się w turystów i odbyli wirtualny spacer z Myszką Ratuszanką. »

W poniedziałkowe popołudnie w Filii nr 2 odbyły się warsztaty wyplatania wianków. »

Na leśną przygodę do filii bibliotecznej nr 2, wybrały się maluchy z przedszkola Poziomka. Dzieci wysłuchały bajki Janiny Grali "Nasz zwierzyniec" i dowiedziały się jakie zapasy robią zwierzęta jesienią, żeby przetrwać zimę. »

Na pierwszym powakacyjnym spotkaniu MDKK w Filii nr 2, omawialiśmy książkę Meg Wolitzer "Pod kloszem". »

W Filii nr 2, odbyły się już ostatnie warsztaty "Legendoczytacze na szlaku", które prowadził Błażej Ciesielski. »

Dzieci z Przedszkola Poziomka do biblioteki przyniosły kosz z warzywami. »

Uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Jarocinie, należące do Dyskusyjnego Klubu Książki w Filii nr 2, brały udział w warsztatach pisania notatek i relacji w Poznaniu. »

O tym jak bezpiecznie poruszać się na drodze i w drodze do przedszkola czy biblioteki dowiedziały się nowe grupy przedszkolaków w filii nr 2 w Jarocinie. »

W piątkowy, wakacyjny poranek na jarocińskim rynku odbyło się książkowe spotkanie. Tym razem tematem przewodnim była rzeka Wisła, której rok jest właśnie obchodzony. »