Z okazji Dnia Kota dzieci w Filii nr 2 upodobniły się do swych czworonożnych przyjaciół. Wykonały z papieru opaski w kształcie uszu i domalowały sobie kocie wąsy. W pozostałe dni królowały gry planszowe i dinozaury. »

Ferie w filii nr 2 rozpoczęliśmy od zrobienia własnej gry, wzorując się na grze planszowej Bałwanek z dwutygodnika Świerszczyk. »

Dzieci z przedszkola "Poziomka" z uwagą wysłuchały bajki "Marysia i strój karnawałowy". Później
z entuzjazmem opowiadały za kogo będą przebrane na przedszkolnym balu.
»

Na styczniowym spotkaniu klubu MDKK w filii nr 2, omawialiśmy książkę Barbary Kosmowskiej "Kolorowy szalik". »

Pierwsze w nowym roku spotkanie integracyjne mieszkańców w filii nr 2, prowadziła pani Justyna Zawieja, która wraz z chętnymi uczestnikami przygotowała sałatki oraz zimne przekąski. Można je szybko zrobić samemu na karnawałowe wieczorki lub dla niespodziewanych gości. »

Z okazji zbliżającego się święta babci i dziadka, do filii nr 2 zostały zaproszone dzieci z przedszkola Poziomka. »