Ptasich hecy w bibliotece ciąg dalszy. Tym razem wystawę o ptakach i film państwa Stefaniaków obejrzały dzieci z Niepublicznego Przedszkola Geometryczny Świat w Jarocinie oraz uczniowie kl. II Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Jarocinie. »

Na zaproszenie dzieci bibliotekarki przyjechały dzisiaj do Niepublicznego Przedszkola w Roszkowie. Najmłodsi w bajkowych strojach z ciekawością wysłuchali bajek o Kocie w butach i Królewnie Śnieżce. Z dużym zapałem i radością ozdabiały kolorowe korony i kapelusze. »

Uczniowie z klas I a i d ze Szkoły Podstawowej nr 4 z Jarocina odwiedziły bibliotekę w parku. Dzieci zapoznały się z księgozbiorem biblioteki i pracą bibliotekarza. Wysłuchały opowiadania Krzysztofa Kasdepke „Kasztan, tapczan, tralala”. »

W ramach kolejnego etapu projektu "Podróże z wyobraźnią" odwiedziłyśmy Niepubliczną Szkołę Podstawową z Oddziałem Przedszkolnym w Roszkowie. »

Jaki powinien być dżentelmen? Zadbany, wysportowany i oczywiście oczytany! Zabawny test pod tym kątem na swoich chłopakach z klasy przeprowadziły dziewczynki z kl. II Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie. »

W poniedziałkowy poranek zerówkowiczów z Niepublicznego Przedszkola w Bachorzewie odwiedziła Pani Monika z Biblioteki Miasta i Gminy Jarocin z Oddziału dla Dzieci. »

Rok 2022 jest Rokiem Marii Konopnickiej, dlatego dzisiaj w ramach akcji Cały Powiat Czyta Dzieciom w bibliotece w Wilkowyi odbyło się głośne czytanie utworów tej pisarki. »

W piątkowe przedpołudnie, podczas zajęć, wspólnie z dziećmi świetlicowymi uroczyście powitaliśmy jesień. Było głośne czytanie, gry i zabawy z chustą animacyjną, a także robienie papierowych jeży. »

W ramach kolejnego etapu projektu "Podróże z wyobraźnią" odwiedziłyśmy Szkołę Podstawową im. Bohaterów Westerplatte w Cielczy. »