Po wysłuchaniu bajki "Opowiem Ci mamo skąd się bierze miód" dzieci - pszczółki "zbierały nektar" i zanosiły do ula, a psotne misie podbierały smakołyk. »

Z okazji Wielkiego Dnia Pszczół dzieci z przedszkola w Mieszkowie miały okazję poznać kilka ciekawostek o tych pracowitych stworzeniach. »

To już trzecia lekcja online w filii w Wilkowyi. Tym razem gościli u nas drugoklasiści z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. »

W ramach Tygodnia Bibliotek z hasłem Zasmakuj w bibliotece w Bibliotece w Wilkowyi odbyło się drugie spotkanie z klasą III w wersji on-line. Po zjedzeniu ciasteczek (każdy swoich) przyszedł czas na gimnastykę z książką. »

Dzisiaj w bibliotece w Wilkowyi odbyła się pierwsza lekcja biblioteczna online. Wzięli w niej udział uczniowie klasy pierwszej z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. »

Aktywne czytanie legendy „O podziemnym tunelu i umowie z diabłem” oraz gra plenerowa Legendoczytacze na szlaku wraz z aplikacją zostały zaprezentowane uczniom kl. IV i V Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Rusku. »

Dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bachorzewie wysłuchały legendy „O podziemnym tunelu i umowie z diabłem” z jej nowym zakończeniem. »

W tym tygodniu obchodziliśmy Dzień Dinozaura. Dzisiaj bibliotekę w Wilkowyi odwiedzili uczniowie klasy II z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. »

Dzisiaj w bibliotece w Wilkowyi dinozaury obchodziły swoje święto. Z tej okazji zaproszono grupę 6-latków z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni na lekcję biblioteczną. Spotkanie rozpoczęło się od czytania książek o przygodach dinozaurów. »