W ramach Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich odwiedziły nas dzieci z przedszkola Stokrotka. Grupa Misie i Kotki z wielkim zapałem przeglądała księgozbiór dla dzieci, wysłuchała czytania "Wszyscy ziewają", a następnie przygotowała wyklejankę - misia koalę ze starych książek. Dziękujemy za spotkanie! »

W sobotę obchodziliśmy Światowy Dzień Książki i z tej okazji bibliotekę w Witaszycach odwiedziła grupa przedszkolaków.
Po uważnym wysłuchaniu bajki „Biblioteka” z serii Przygody Fenka rozmawialiśmy o jej treści.
»

W sobotę obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, dlatego z tej okazji do biblioteki w Wilkowyi zostali zaproszeni uczniowie klasy I z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni na lekcję biblioteczną. »

Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki klasa II ze Szkoły Podstawowej w Cielczy zrobiła własną małą książeczkę składając kartkę A4 – bez sklejania i zszywania. »

Biblioteka w parku gościła Przedszkolaki z Bachorzewa, które odkodowały ukryty na macie obrazek, szyfrowały drogę zajączka do koszyczka wielkanocnego, a na zakończenie układały puzzle i kolorowały świąteczne obrazki na tabletach. »