Biblioteka wspólnie z Zakładem Gospodarki Odpadami zaprosiła najmłodszych na ekoświętowanie. Dzieci miały okazję uczestniczyć w 10 aktywnościach, których celem była edukacja ekologiczna. »

Kolejny weekend z cyklu "Lato w amfiteatrze" należał do najmłodszych. Biblioteka przygotowała dla nich kilka atrakcji. »

Dzieciom z Niepublicznego Przedszkola „Marcinek” z Jarocina pani Magda i pan Mariusz opowiedzieli jak segregować odpady, a co najważniejsze jak je ograniczać. »

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Marcinek” z Jarocina zapoznano z serią bajeczek edukacyjnych „Lisek uczy dzieci segregacji śmieci”. »

Wczoraj na grupach zabawkowych królowała gąsienica.ch królowała gąsienica. »

Bibliotekę w parku odwiedzili półkoloniści że Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Tęczą im. Macieja Kostki w Radlinie. »

W eko grach i zabawach, na polanie w parku brały udział dzieci z półkolonii z Zespołu Szkół nr 5 w Jarocinie. »

Kolejny dzień eko-wakacji w bibliotece. Dzieci usłyszały historię zwierząt zamkniętych w niewoli, wykonały samodzielnie wydzierankę z okazji Dnia Psa, były również eko gry i zabawy. »

Na ekozajęciach wakacyjnych chłopcy wysłuchali opowiadania "Czy wiecie jak pomóc planecie?" »