Jak stworzyć własny cytat i to o Kamienicy Kultury? Zadanie z pozoru niełatwe... ale po przyjęciu odpowiedniej metody i z taką prowadzącą warsztaty jak Monika Kula - wszystko staje się wykonalne. »

Wrześniowe spotkanie z przedszkolakami upłynęło na lekturze książki "Pajączek Kędziorek. Jak pokochać osiem nóżek". Przesympatyczny bohater dał się oswoić i zaprosił nas do zabaw inspirowanych KLANZĄ. »

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania i przypadająca we wrześniu 125 rocznica urodzin Marii Kownackiej stały się świetną okazją do spotkania z czytelnikami. »

Bibliotekę w Wilkowyi odwiedziły maluszki z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. »

Ósmą edycję zajęć dla maluszków i ich rodziców czas zacząć!
Pierwsze spotkanie miało charakter organizacyjny. Zapoznano rodziców z zadaniami i zagadnieniami grup zabawowych.
»

Na poszukiwanie jesiennych skarbów do biblioteki w parku wybrały się dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Poziomka" w Jarocinie. »

W środę w witaszyckiej bibliotece odbyły się pierwsze zajęcia w ramach Klubu Zaczytanego Maluszka. Najpierw dzieci wysłuchały krótkiej bajki o kotku z książki "Na ratunek". »