15 września przypada Międzynarodowy Dzień Kropki. To dzień odwagi i zabawy, którego celem jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenia do tworzenia i działania. »

Spotkanie z Moniką Rutką przyciągnęło tłumy fanów! Część z nich przyjechała z różnych, odległych od Jarocina, części Wielkopolski. »

Grupa seniorów z klubu społecznego „Nasz Fyrtel” wybrała się na rajd rowerowy śladami historii naszej najbliższej okolicy. »

Drugie spotkanie czułych przewodniczek z Magdą Sokołowską zaowocowało umiejętnościami w oswajaniu emocji. »

Warsztaty "Mamy Moc" z Magdą Sokołowską, czyli Jarocińskie Spotkania Czułych Przewodniczek. »

W ostatni wtorek sierpnia odbyło się spotkanie z Jadwiga Podeszwą. Regionalistka i popularyzatorka jarocińskiej gwary przygotowała dla witaszyckiej publiczności quiz gwarowy i wiele anegdot oraz opowieści o gwarze i w gwarze. »

Tajemnice pszczół w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Jaraczewie poprowadził Marek Rybczyński z "Tradycyjnej Pasieki Nadwarciańskiej". »

Rogalove wypieki - zajęcia kulinarne, zaplanowane w ramach projektu "Poznajemy Wielkopolskę" w sali wiejskiej w Cerekwicy Nowej. »

Z książką w rowerowym koszyku do biblioteki w Górze? Uczestnicy wydarzenia, w tym wychowanki z Wielkopolskiego Samorządowego Zespołu Placówek Terapeutyczno- Wychowawczego w Cerekwicy Nowej, wzięli udział w wycieczce rowerowej. »

Magia czytania- wieczór baśni, zaplanowany w ramach realizacji inicjatywy oddolnej "Poznajmy Wielkopolskę" programu BLISKO, odbył się w Wielkopolskim Samorządowym Zespole Placówek Terapeutyczno - Wychowawczych w Cerekwicy Nowej. »