Właśnie gościliśmy Justynę Bednarek - autorkę przesympatycznych przygód skarpetek, niesamowitych kur oraz wielu innych postaci! »

W ostatni piątek listopada wybraliśmy się w kolejną podróż z wyobraźnią - tym razem z Rafałem Witkiem, który odwiedził swoich czytelników w Szkole Podstawowej w Bachorzewie »

Opowieść o chłopcu, który miał dwa marzenia - pod takim hasłem odbyło się spotkanie w formie warsztatów literacko teatralnych wokół książki Wioletty Piaseckiej "Andersen" »

W ramach kolejnego etapu projektu "Podróże z wyobraźnią" odwiedziłyśmy Niepubliczną Szkołę Podstawową z Oddziałem Przedszkolnym w Roszkowie. »

W ramach kolejnego etapu projektu "Podróże z wyobraźnią" odwiedziłyśmy Szkołę Podstawową im. Bohaterów Westerplatte w Cielczy. »