Biblioteka

Grupa półkolonijna ze Zespół Szkół Społecznych w Jarocinie uczestniczyła w zabawach w oparciu o "Legendę o podziemnym tunelu i umowie z diabłem". »

W piątkowe popołudnie w bibliotece w Witaszycach odbyło się spotkanie autorskie oraz promocja książki Kamila Sobika pt. „W drodze do wolności”. Powieści, w której fikcja literacka przeplata się z opisami autentycznych wydarzeń, a wymyśleni przez autora bohaterowie występują obok postaci historycznych. »

Reporterka, wiele lat mieszkająca w Rosji i autorka filmów dokumentalnych o Czeczenii - któż, jak nie Krystyna Kurczab-Redlich, może opowiedzieć nam o człowieku, który ma czterech sobowtórów i nigdy się nie poddaje... »

Dzięki księgarni z ulicy Paderewskiego z Jarocina w Bibliotece w parku odbyły się warsztaty skarpetkowe z Justyną Bednarek. Udział wzięli uczniowie z klasy II Szkoły Podstawowej nr 2 i nr 5 z Jarocina oraz miłośnicy skarpetek. »

Właśnie gościliśmy Justynę Bednarek - autorkę przesympatycznych przygód skarpetek, niesamowitych kur oraz wielu innych postaci! »

W ostatni piątek listopada wybraliśmy się w kolejną podróż z wyobraźnią - tym razem z Rafałem Witkiem, który odwiedził swoich czytelników w Szkole Podstawowej w Bachorzewie »

Szczelnie wypełniona sala w Kamienicy Kultury na dzisiejszym wieczornym spotkaniu autorskim. Nie ma się co dziwić - naszym gościem był Andrzej G. Kruszewicz, który zabrał nas wszystkich do fascynującego świata zwierząt, odsłaniając przy okazji tajemnicę kamiencznych kopciuszków. »

Powrót na górę