Dyskusyjny Klub Książki już po wakacjach. Przerwa była ale nie od książek. Jakie książki czytaliśmy? »

W dniach27.07-30.07.2016 r. we Wrocławiu odbyłsię Literacki Woodstock - Ogólnopolski Zlot Członków Dyskusyjnych Klubów Książki. »

Po raz pierwszy na spotkaniu naszego klubu zagościła literatura czeska "Ostatnia Arystokratka" Evžen Boček. O arystokratach wracających z Ameryki do oddziedziczonego zamku. Książka lekka, łatwa i przyjemna. »

Dyskusyjny Klub Książki w marcu wybrał się na spotkanie z Barbarą Wachowicz, która była gościem Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin. »

"Wpadniesz do rzeki, zawołasz help i nie możesz mieć pewności, że ktoś cię zrozumie." »

Listopadowa lektura DKK "Przyjaciele zwierząt" Antona Marklund to przejmująca i prawdziwa historia ludzi, borykających się z dramatem autystycznego dziecka. »