Biblioteka

Za dwa tygodnie święta Wielkiej Nocy co także dało się odczuć na DKK za sprawą książki "Świat musi mieć sens. Przerwana rozmowa". »

O czym można rozmawiać 8 marca. Oczywiście o kobietach i tak właśnie było na kolejnym spotkaniu DKK. »

"Po trochu" Weroniki Gogoli to pierwsza lektura Dyskusyjnego Klubu Książki w 2019 r. I tak po trochu rozmawialiśmy o książce, w której napisano o dzieciństwie, o wsi, o rodzinie, o śmierci. »

Ostatnie w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki przebiegało już w świątecznej atmosferze. Na stole królowały pierniki, a my tym razem rozmawiałyśmy nie o książce ale o Kalinie Jędrusik. »

"Moraliści. Jak Szwedzi uczą się na błędach i inne historie" Katarzyny Tubylewicz nie wszystkim uczestniczkom klubu DKK przypadła do gustu. Poruszana w każdym rozdziale tematyka imigrancka wywołała "przesyt". »

W miniony piątek odbyło się inauguracyjne spotkanie DKK po wakacjach i jednocześnie 10 urodziny Klubu. »

Oj, nie mogliśmy naszego gościa wczoraj wypuścić - mnóstwo pytań, cudowne opowieści i przykłady kobiet walecznych, bohaterskich i zwyczajnych, o których historia milczy, a którym wiele zawdzięczamy »

Ile pszczół widzieliście już w tym roku? Zapewne mniej niż bywało to dawniej. To właśnie te owady i ludzie, którzy się nimi zajmują byli bohaterami majowego spotkania DKK za przyczyną książki Mai Lunde "Historia pszczół". »

Powrót na górę