W tygodniu z Internetem dwie klasy drugie ze szkoły podstawowej w Cielczy odwiedziły bibliotekę, aby nauczyć się podstaw programowania. Uczniowie poznali darmowe aplikacje na tablety, które podczas prostej gry logicznej pozwalają zaplanować sposób przemieszczania się po planszy małego ludzika. »

W ramach Tygodnia z Internetem uczniowie klasy III a zostali zaproszeni do witaszyckiej biblioteki.
Na początek dzieci wysłuchały informacji o Internecie, co to jest selfie oraz jak poprawnie wykonać takie zdjęcie.
»

Korzystanie z komputera i Internetu może być formą rozrywki, może też pomagać w nauce. Ale jak wszędzie, trzeba korzystać z nich rozważnie. Na zajęciach w filii nr 1 "Pod Ratuszem" uczniowie kl. IV »

"Wiadomości ze świata" opracowywali uczniowie gimnazjum wcielając się na czas gry w role reporterów. Na uczestników zajęć czekały cztery stacje, a w nich konkretne zadania. »

Tematem tegorocznego Tygodnia z Internetem był fake news, czyli taki szkodliwy Prima Aprilis serwowany nam prawie na co dzień w różnych mediach. »