W czwartek bibliotekę w Golinie odwiedziły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Golinie. Dzieci wysłuchały opowiadania o "Najpiękniejszej choince". »

Tym razem nasze Gadu-Gadu polsko-ukraińskie miało świąteczny charakter. Na spotkaniu Panie wykonywały papierowe gwiazdy. Dziękujemy za spotkanie! »

Andrzejkowe Gadu-Gadu polsko-ukraińskie upłynęło w radosnym i klimatycznym nastroju. Były wróżby, słodkości i rękodzieło. Panie wykonywały lampiony techniką makramy. »

Ptasich hecy w bibliotece ciąg dalszy. Tym razem wystawę o ptakach i film państwa Stefaniaków obejrzały dzieci z Niepublicznego Przedszkola Geometryczny Świat w Jarocinie oraz uczniowie kl. II Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Jarocinie. »

Bibliotekę dla Dzieci odwiedzili Czarodzieje i Czarodziejki z klasy I Szkoły Podstawowej Nr 2 z Jarocina. Przygotowano dla Nich kodowanie klucza na macie, wróżby z butami oraz zaczarowanymi zwierzętami. »

Gadu-gadu polsko-ukraińskie tym razem jesiennie i twórczo. Panie uczyły się wyplatać dekoracyjne makramowe liście. »

Kolejne Gadu-Gadu polsko-ukraińskie za nami. Tym razem odwiedziliśmy Muzeum Adama Mickiewicza w Śmiełowie. »

W ubiegłym tygodniu ekipa z naszej biblioteki brała udział w 3-dniowym intensywnym szkoleniu pilotażowego projektu „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni.” »