Dzisiaj internetowo połączyliśmy się z uczniami II klasy ze Szkoły Podstawowej w Magnuszewicach.
Tematem spotkania była Ekologia w bibliotece.
»

Dzisiaj do biblioteki w Wilkowyi zawitał Święty Mikołaj oraz wychowawca z uczniami klasy I z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. Odbyła się dla nich lekcja biblioteczna on-line, oczywiście mikołajkowa. »

Dzisiaj na zoom-ie odbyła się pogadanka dla klasy IIa z Goliny na temat "Ptaków zimujących w Polsce". Dzięki najnowszej książce pana Wacława Adamiaka "Prawdziwe krowy nie są fioletowe". »

Książka „Prawdziwe krowy nie są fioletowe” Wacława Adamiaka stała się pretekstem do spotkania on-line z dziećmi i rozmowy na temat ptaków. »