Rowerem przez 6 krajów na szlaku św. Jakuba - Piotr Czyszpak

Rowerem przez 6 krajów na szlaku św. Jakuba - Piotr CzyszpakTym razem w ramach festiwalu „Na walizkach” wspólnie z Piotrem Czyszpakiem wyruszyliśmy na wyprawę rowerową. "Camino Rowelove, 3350 km rowerem przez Europę” to historia z przymrużeniem oka.

W trackie spotkania online dostaliśmy pakiet przydatnych wskazówek co do tego jak się przygotować do wyprawy oraz na co zwrócić uwagę w trakcie jej przygotowań. Padło również mnóstwo cennych porad co do sprzętu oraz odżywiania na trasie. Nasz gość opowiedział o 40 dniowej podróży z perspektywy roweru.  Jak sam podkreślał najważniej w wyprawie nie był sam cel, ale droga do jego osiągnięcia. Na końcu spotkania pojawiły się również pytania od internautów wśród których dominowały te o porady co do wyposażenia roweru i przygotowania kondycyjne.

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących ze Funduszu Promocji Kultury oraz przez Gminę Jarocin.