Motywem przewodnim tegorocznej akcji Tydzień z Internetem było świadome korzystanie z Internetu i bezpieczne zakupy w sieci. »

Uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelnika w filii bibliotecznej w Cielczy odbyło się w bajkowej Krainie Lodu. »

Jak będę pracować w przyszłości? W garniturze czy w kapciach? zastanawiali się gimnazjaliści. »

Po co przybijano śledzia do drzewa, czym są drewniane kołatki, dlaczego gospodynie obejmowały drzewa rękami brudnymi od wyrabiania chleba? »

Dzieci z Przedszkola Marcinek w Jarocinie uczestniczyły w zajęciach o tworzywach sztucznych. »

Kto nie był, niech żałuje! Piękne kartki wielkanocne wykonane metodą scrapbookingu powstały na spotkaniu integracyjnym mieszkańców Ciświcy i Ługów w filii nr 2. »

Przepisy i książki z przepisami na świąteczne słodkości były tematem spotkania Klubu Przyjaciół Biblioteki w Golinie. »

Zbliżają się święta wielkanocne. Z tej okazji w czytelni biblioteki w Witaszycach odbyły się warsztaty decoupage. »