Jedna książka - trzech autorów, w tym słynny J. Green, stworzyło opowieści o miłości, które połączyła jedna śnieżna wigilijna noc i ci sami bohaterowie. »

W wyjątkowy mikołajkowy dzień do filii bibliotecznej w Cielczy zawitał specjalny gość - pani Anna Janiec z zaprzyjaźnionej biblioteki w Żerkowie. »

Dekorowanie pierników, upieczonych przez uczniów Technikum żywienia i usług gospodarskich ZSP nr 1 oraz wspólne kolędowanie z lokalnym zespołem Śpiewaczym Ciświczanie było atrakcją grudniowego spotkania mieszkańców w filii nr 2. »

O honorze, ojczyźnie, patriotyźmie i byciu żołnierzem opowiadali Hubert Świątkiewicz - pierwszy dowódca walk o City Hall i Marcin Miernicki - drugi dowódca oraz Marcin Górka, dziennikarz który odkrył dla opinii publicznej wydarzenia w Karbali. »

Ostatni poniedziałek listopada przyciągnął do Filii nr 2 sporą grupę uczniów. »

Dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Siedleminie brały udział w zabawie andrzejkowej która odbyła się w Oddziale dla Dzieci w Jarocinie. »