Najmłodsza grupa przedszkolna wzięła udział w zajęciach Książkolandii, której tematem były drzewa i drewno. »

Za życzenia, prezenty, upominki, pamięć, dobre słowa, pomoc, wsparcie i za to że byliście i jesteście z nami! »

Jak świętować to świętować! Na 70-tych urodziny jarocińskiej biblioteki były tłumy gości! »

Tym razem literatura czeska gościła na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki »

Jesień za oknem rozgościła się już na dobre. Odwiedziła nas także w filii nr 3 w Jarocinie. »

Europejski Tydzień Kodowania to inicjatywa po raz pierwszy podjęta w naszej bibliotece. »

Dzisiaj odbyły się pierwsze zajęcia z cyklu Twórcze spotkania z książką w Bibliotece w Wilkowyi. »

Spotkania takie jak to powinny być obowiązkowe dla wszystkich, którzy nie lubią historii. Tak, tak - Elżbieta Cherezińska udowadnia - swymi książkami i tym co i jak mówi, że historię tworzą ludzie z krwi i kości, a nie z papieru i że można o dziejach kraju opowiadać ciekawie i z pasją. »