Już po raz szósty klasy I - III Szkoły Podstawowej w Golinie stają do konkursu na mistrza głośnego czytania. »

W Tygodniu Bibliotek do Biblioteki w Golinie przyszły dzieci z Niepublicznego Przedszkola na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie. Hasłem tegorocznego tygodnia jest "Biblioteka Inspiruje". »

Kolejne pokazy filmu poświęconego 73. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim odbyły się w filii nr 2 i 3 w Jarocinie, filii w Golinie oraz w kinie wagonowym. »

21 kwietnia do biblioteki w Golinie przyszły dzieci z Niepublicznego Przedszkola na wiosenne czytanie. Dzieci wysłuchały książeczkę Katarzyny Nowackiej "Nowi znajomi Emilki". »

Z okazji urodzin bajopisarza dzieci z klasy I b Szkoły Podstawowej w Golinie odwiedziły bibliotekę. »

Przepisy i książki z przepisami na świąteczne słodkości były tematem spotkania Klubu Przyjaciół Biblioteki w Golinie. »