Kim są Żydzi, co to jest judaizm, co znaczy koszerny, kiedy obchodzony jest szabat te i inne pojęcia związane z historią Żydów poznały dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie podczas Akcji Żonkile. »

W ramach Tygodnia z Internetem panie z Klubu Przyjaciół Biblioteki w Golinie spotkały się by omówić i przejrzeć kulinarne blogi internetowe. »

Eko-Paka o aluminium dotarła do filii bibliotecznej w Golinie. Na to spotkanie zostały zaproszone dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie. »

Pasownaie uczniów klas pierwszych na czytelników Biblioteki w Golinie z baśniami Andersena w tle. »

Zaproszone dzieci uczestniczyły w kociej lekcji - mnóstwo informacji o kotach przecież znajduje się w książkach! »