Za oknem deszczowe lutowe przedpołudnie, a my w czasie głośnego czytania w przedszkolu w Cielczy i Radlinie przenieśliśmy się na bezkresne oceany. »

Z okazji Dnia Dinozaura w Filii w Wilkowyi odbyła się lekcja biblioteczna dla grupy zerowej. »

Uczestnicy podczas spotkania wysłuchali wierszy Wandy Chotomskiej "Dwanaście miesięcy" oraz przyswajali sobie miesiące, wyrzucając kostkami liczbę oczek gdzie po przeliczeniu podawali jaki to miesiąc. »

Z okazji roku Jane Austen, za sprawą Biblioteki w Mieszkowie, Klub Samopomocy Mieszko zmienił się w XVIII wieczny salonik. »

Seniorzy własnoręcznie przygotowywali maści z dodatkiem olejków eterycznych i oleju kokosowego. »

Na kolejnym spotkaniu zorganizowanym przez filię nr 2 oraz Stowarzyszenie Edukacyjne "Trójka" mieszkańcy, pod okiem pani Natalii Piślewskiej, wykonywali kwiaty na każdą okazję. »