Uczniowie klasy pierwszej przeszli test na czytelników biblioteki publicznej. »

Ta sobota była bardzo robocza - wszystko za sprawą Centrum Praktyk Edukacyjnych z Poznania i warsztatom z budowania partnerstwa miedzy sektorem edukacji i kultury. wymiany doświadczeń, prowadzenia diagnozy lokalnej społeczności, refleksja nad jej potrzebami oraz praca na problemie/zmianie. »

Pasownaie uczniów klas pierwszych na czytelników Biblioteki w Golinie z baśniami Andersena w tle. »

Aluminium było tematem przewodnim kolejnej "EkoPaki", która dotarła do filii w Mieszkowie. »

Zaproszone przedszkolaki wysłuchały legendy o powstaniu Jarocina. Poznały śmiałego junaka Jarotę, który dzięki swojej waleczności i bystrości ocalił Jana z Kalisza, za co został sowicie wynagrodzony. »

W niedzielę, 26 lutego obchodzony był Dzień Dinozaura. Następnego dnia dzieci z miejscowego przedszkola odwiedziły naszą bibliotekę. »