Eko-Paka o aluminium dotarła do filii bibliotecznej w Golinie. Na to spotkanie zostały zaproszone dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie. »

16 marca w salę kominkową Pałacu Radolińskich w Jarocinie wypełnili miłośnicy historii, szczególnie tej regionalnej. Tego dnia odbyło się spotkanie z Piotrem Świątkowskim, autorem książki "Polakom i psom wstęp wzbroniony". »

"Bruno. Chłopiec, który nauczył się latać" opowieść Nadii Terranovy, na spotkaniu MDKK w Filii nr 2 »

Dzieci z Przedszkola Marcinek na zajęciach w Oddziale dla Dzieci dowiedziały się co to jest aluminium, jak jest przetwarzane i co z niego powstaje. Na przykładach poznały w jaki sposób jest wykorzystywane w życiu codziennym. »

EkoPaka o aluminium dotarła do filii bibliotecznej w Cielczy, a do poznawania tego surowca zostały zaproszone klasy - IIIa i IIIb. »