Opowiadania Antosi, Zosi i Czarka napisane pod kierunkiem Łukasza Wierzbickiego miały wspaniałych interpretatorów w postaci Beaty Frąckowiak-Piotrowicz, Przemysława Maćkowiaka i ojca Cordiana Szwarca. »

Premierowe odczytanie jedynego wiersza, jaki powstał podczas warsztatów w ramach projektu "Bajkowy regał na nudę" przypadło w udziale panu Adamowi Pawlickiemu, burmistrzowi Jarocina. »

Premierowe czytania opowiadań dzieci, uczestników warsztatów literackich online z Wiolettą Piasecką miały wspaniałą oprawę dzięki czytającemu gościowi Tomaszowi Jankowskiemu. »

Premiera pierwszej mobilnej gry już za nami. Ze względu na okoliczności związane z pandemią miała ona charakter kanapowy - czyli grać można było bez wychodzenia z domu! »

Warsztaty gwarowe online? W naszej bibliotece wszystko jest możliwe! W ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku" odbyły się zajęcia dla klasy 6e Zespołu Szkół nr 4 w Jarocinie. Gościem specjalnym była regionalistka, autorka "Słownika gwary Ziemi Jarocińskiej". »