Sobota pełna wyobraźni

Sobota pełna wyobraźniZaczytana Polana w sobotę, 9 września obfitowała w wydarzenia pełne wyobraźni.

Na początek odbyły się warsztaty z Puciem i Pauliną Konkiewicz. Maluchy i ich rodzice dowiedzieli się jak Pucio spróbował warzyw i zaczął sam je gotować! Potem dla nieco starszych dzieciakó odbyły się warsztaty wyobraźni z Małgorzatą Swędrowską, która oprócz książek, pokazała proste ćwiczenia na rozkręcenie naszej wyobraźni. Na koniec odbyło się spotkanie z gotowaniem z Moniką Mrozowską. Aktorka i mama 4 dzieci, dzieliła się swoim doświadczeniem. Przekonując, że należy sobie życie ułatwiać i być ze swoimi dziećmi w dobrym kontakcie, zawsze pytać czy wszystko ok. 

Między wydarzeniami można było skorzystać z oferty warsztató plastycznych, które przygotowały bibliotekarki wraz z partnerami z Centrum Usług Społecznych i Fundacji OGRÓD MARZEŃ.

Wydarzenie realizowane w ramach zadania BIBLIOTEKA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 BLISKO (2023-2024) oraz ze środków Gminy Jarocin

Powrót na górę